Projekti

• RASTEM S KNJIGO (Vključeni so učenci 7. razreda, vodja projekta na šoli je knjižničarka Jasna Kunstek.)
  • PROJEKT UNICEF (Vključeni so učenci 1.-9. razreda in razredniki, ki vodijo dejavnosti v razredih. Koordinatorica projekta na šoli je pedagoginja Alenka Borošak.)
  • EPI READING BADGE (Vključeni so učenci 1.-9. razreda, vodji projekta sta učiteljici: Nada Šiling in Štefka Kocjan Miuc.)
  • TRAJNOSTNA MOBILNOST V VRTCIH IN OSNOVNIH ŠOLAH (Vključeni so učenci 1.-9. razreda in razredniki, ki vodijo dejavnosti. Koordinatorica projekta na šoli je učiteljica Mojca Križanec.)
  • DROBTINICA – PROJEKT RDEČEGA KRIŽA (Koordinatorica na šoli: pedagoginja Alenka Borošak,)
  • ŠOLSKA SHEMA (ŠSH) »EVROPSKE UNIJE« (Vodja: organizatorka prehrane Marina Čupić.)
  • SLOVENSKI TRADICIONALNI ZAJTRK (Vodja: organizatorka prehrane Marina Čupić.)
  • PROJEKT PASAVČEK (Vključeni so učenci 5. razreda, mentorica: učiteljica Irma Peran.)
  • FESTIVAL ZNANOSTI (Sodelujejo učenci 4. razreda, mentorica: učiteljica Urška Dajčman.)
  • ŠPORTNI PROGRAM ZLATI SONČEK (Sodelujejo učenci 1.-3. razreda in njihove razredničarke vodijo dejavnosti, koordinatorica je učiteljica Štefka Kocjan Miuc.)