1. dan Šola v naravi Burja

Danes smo se s tretješolci odpravili na nepozabno dogodivščino z vlakom! Moram vam povedati, da je bila naša pot resnično zabavna in polna navdušenja.

Ko smo se odpeljali, smo se vsi skupaj takoj prepustili čarom potovanja z vlakom. Otroci so bili tako vznemirjeni, da so komaj sedeli na mestih. Seveda smo si vsi izmenjali različne zanimive zgodbe in opazili stvari ob poti.

Ko smo prispeli, smo se odpravili naravnost k morju. In verjemite mi, da je bila voda prava atrakcija-seveda v bazenu! Otroci so se potopili in se igrali v bazenski vodi, preizkušali svoje plavalne sposobnosti in uživali v vsakem trenutku. Bilo je osvežujoče in zabavno.

Nato smo se odpravili na raziskovanje življenja v morju. Skupaj smo iskali različne živali in rastline ter se čudili bogastvu podvodnega sveta. Otroci so bili tako navdušeni nad vsako novo odkritje, da je bilo pravo veselje opazovati njihovo radovednost….Lep morski pozdrav!