Turizmu pomaga lastna glava

V letošnjem šolskem letu učenke 8. razreda na OŠ Jakobski Dol sodelujejo v projektu Turizmu pomaga lastna glava, ki poteka v okviru Turistične zveze Slovenije. Letošnja tema projekta se glasi Okusni zakladi: lokalni kulinarični spominki s trajnostnim pridihom. Učenke so temeljito raziskale vse kulinarične domačega kraja in to zajele v seminarsko nalogo, katero lahko tudi preberete. Učenke se bodo s svojo nalogo in okusnimi zakladi Jakobskega Dola predstavile tudi na turistični tržnici, ki bo potekala v torek, 16. aprila 2024 v Mercator centru Maribor Tabor.

Vljudno vabljeni v Mercator center, kjer boste lahko podprli naše učenke. Za pokušino pa Vam predstavljamo kulinarični zaklad domačega kraja, tako imenovano ocvirkovko, ki so jo pripravljale naše učenke.

Seminarska naloga: Turistična naloga OŠ Jakobski Dol

Mentor: Marko Gorjup

Morda vam bo všeč tudi...

Prilagodi izgled strani