Zamolčane resnice – Pasti nekemičnih zasvojenosti; Breplačno predavanje

V torek, 17.10.2023, ob 18.00, bo izveden skupni online dogodek “ZAMOLČANE RESNICE – Pasti nekemičnih zasvojenosti” za učence III. triade in odrasle.

Povezava do online studia v živo:

Geslo za dostop:

JD012

Pomembno:
  • Ko kliknete na zgornjo povezavo za ogled dogodka kliknite na naslovnico “Zamolčane resnice” z datumom in uro dogodka, ki je dogovorjen za vašo šolo.
  • Ob kliku na VSTOPI se vnese geslo, ki vam bo omogočilo ogled dogodka ob dogovorjeni uri.
Še enkrat pa želimo spomniti, da je skupni dogodek posebnost, saj je vsebinsko prirejen usklajevanju mladostnikovega in odraslega sveta z željo poenotiti različne pomisleke oz. njihova stališča glede različnih pasti zasvajanja. Zato je nadvse priporočljivo, da si dogodek ogledajo skupaj mladi in odrasli (v tem primeru učenci III. triade in njihovi starši ter tudi učitelji).

Ogled dogodka je za šolo BREZPLAČEN, saj je sofinanciran s strani Ministrstva za zdravje preko “Javnega razpisa za sofinanciranje programov varovanja in krepitve zdravja do leta 2025”.

Koordinator programa Neodvisen.si: Zavod 7