Učenje? Šala mala! Mini serija brezplačnih webinarjev

Spoštovani starši, spoštovani učenci,

Posredujemo vam vabilo na spletna predavanja. Ekipa IzziBlog pripravlja mini serijo brezplačnih spletnih predavanj za starše in učence na temo Učenje? Šala mala! Predavala bo strokovnjakinja Petra Cvek.

• Brezplačno spletno predavanje za STARŠE:
    STARŠI, MOJSTRI PODPORE PRI UČENJU

Četrtek, 13. april, ob 18. uri

Svet okrog sebe zaznavamo prek petih čutil: vida, sluha, vonja, okusa in dotika. Skladno s tem ločimo tri stile zaznavanja: vizualni, avditorni in kinestetični. Vsak od nas ima svoj edinstven stil zaznavanja, ki ga uporablja pri učenju in reševanju problemov. Zato je pomembno prepoznati stil, ki ga najpogosteje uporablja naš otrok, saj mu tako lahko pomagamo pri izboljšanju učenja.

Na spletnem predavanju boste spoznavali stile zaznavanja in učne stile po modelu VAK ter ugotavljali, kako prepoznati učni stil otroka in ga podpreti pri učinkovitejšem učenju.

• Brezplačno spletno predavanje za UČENCE:
    SKRIVNE TEHNIKE, KI MI POMAGAJO DO BOLJŠIH OCEN

Četrtek, 20. april, ob 18. uri

Zakaj se nam učenje nekaterih stvari zdi težko in kako to, da si nekatere informacije težje zapomnimo? Odgovor se lahko skriva tudi v naši podzavesti. Če jo znamo pravilno uporabiti, je ta lahko naš velik zaveznik pri učenju. Obstajajo številni načini, s katerimi si lahko pomagamo izboljšati svoj učni proces: afirmacije, vizualizacija in tehnike NLP. Nekaj teh bomo spoznali na webinarju.

Na spletnem predavanju boste spoznavali kako vzorci razmišljanja vplivajo na učenje, kako svoj negativni notranji glas spremeniti v pozitivnega, uporabo afirmacij in vizualizacij pri učenju, uporabo tehnik NLP za hitrejše pomnjenje.

Več informacij in prijava: KLIKNITE TUKAJ