Zaposleni

STROKOVNI DELAVCI

Strokovni delavec* Predmet, področje dela Dop. gov. ure
Urška Dajčman razredničarka 1. razreda, računalnikarka PET, 1. ura
(8.30 – 9.15)
Andreja Kmetec razredničarka 2. razreda PET, 2. ura
(9.35 – 10.20)
Štefka Kocjan Miuc razredničarka 3. razreda, angleščina 1.-3. razred PON, 0. ura
(7.40 – 8.25)
Sonja Ploj razredničarka 4. razreda TOR, 3. ura
(10.25 – 11.10 )
Irma Peran razredničarka 5. razreda, gospodinjstvo 5. in 6. razred PON, 5. ura
(12.05 – 12.50 )
Nada Šiling razredničarka 6. razreda, angleščina 4.-9. razred TOR, 4. ura
(11.15 – 12.00)
Marina Čupić razredničarka 7. razreda, biologija, kemija, naravoslovje, OPB ČET, 2. ura
(9.20 – 10.05)
Franja Senčič razredničarka 8. razreda,  slovenščina 6.-9. razred PET, 2. ura
(9.20 – 10.05)
Barbara Fekonja razredničarka 9. razreda, matematika 6.-9. razred, DSP ČET, 1. ura
(8.30 – 9.15 )
Zdenka Ekselenski domovinska in državljanska kultura in etika 7. in 8. razred, OPB ČET, 3. ura
(10.25 – 11.10 )
Jasna Kunstek slovenščina 6. razred, OPB, knjižničarka PON, 4. ura
(11.15 – 12.00 )
Alenka Borošak svetovalna delavka, DSP, ISP, delo z nadarjenimi učenci ČET, 5. ura
(12.05 – 12.50)
Bojan Kocbek šport 6.-9. razred, OPB TOR, 2. ura
(9:20 – 10:05)
Mojca Križanec zgodovina in geografija 6.-9. razred, OPB PET, 3. ura
(10:25 – 11.10)
Biserka Gavez fizika 8. in 9. razred SRE, 6. ura
(13.15 – 14.00 )
Brane Lazič likovna umetnost 4., 6.-9. razred PET, 5. ura
(12.05 – 12.50)
Janja Kraner glasbena umetnost 4.-9. razred PET, 2. ura
(9.20 – 10.05)
Andrej Velikonja tehnika in tehnologija 6.- 8. razred ČET, 0. ura
(7.40 – 8.25 )
Andrej Fekonja NIP in izbirni predmet: nemščina 4.-9. razred, OPB SRE, 1. ura
(8.30 – 9.15)
Barbara Kocbek DSP, računalnikarka PON, 2. ura
(9.20 – 10.05)

*S klikom na izbrano ime, vas preusmeri na e-poštni naslov strokovnega delavca

OPB – oddelek podaljšanega bivanja
NIP – neobvezni izbirni predmet
DSP – dodatna strokovna pomoč
ISP – individualna in skupinska pomoč

 

TEHNIČNO OSEBJE

Tehnično osebje
Urška Ornik čistilka
Alenka Ornik čistilka
Žiga Kurnik hišniško-vzdrževalna dela, čistilec


KUHINJA

Kuhinja (prehrana)
Veronika Lukačič kuharica
Zdenka Behin kuharica
Marina Čupić organizatorka prehrane

Pripravlja obroke hrane za učence in druge delavce na šoli.

T: 02 729 58 04

 

Prilagodi izgled strani