9. razred

Gradiva za delo na domu:

Ponedeljek, 30. 3. 2020

SLJ-30. 3. 2020

BIOLOGIJA,30.3.2020

GUM_9.A _30.3.2020_JD

MAT DOP 9.r. (30. 3. 2020)

ZGODOVINA 9 ( ponedeljek, torek)

Torek, 31. 3. 2020

SLJ-31. 3. 2020

9. razred_Glasbeni posnetki v MP3 formatu

ZGODOVINA 9 ( ponedeljek, torek)

geografija 9 (torek)

MAT 9.r. (31. 3. 2020)_skupina 1

MAT 9.r. (31. 3. 2020)_skupina 2

DOP MAT 9. razred (rešitve)

ANGLEŠČINA 9. RAZRED, SKUPINA 1, 31. 3. 2020

ANGLEŠČINA 9. RAZRED, SKUPINA 2, 31. 3. 2020

DOPOLNILNI POUK 9_31_3_20

Sreda, 1. 4. 2020

RDK.docx (sreda)

KEMIJA 9.r – sreda

Fizika_9r_1-4-2020

9.r. – ŠPO – ŠT. – 47 – 1.4.2020

ANGLEŠČINA 9. RAZRED, SKUP. 1, 1. 4. 2020

ANGLEŠČINA 9. RAZRED, SKUP. 2, 1. 4. 2020

MAT 9.r. (1. 4. 2020)_skupina 1 in 2

Četrtek, 2. 4. 2020

SLJ-2. 4. 2020

BIO_REŠITVE del.list RAZNOLIKOST ORGANIZMOV

BIOLOGIJA 9.r

KEMIJA V OKOLJU 9.r

GEOGRAFIJA 9 (ČETRTEK)

MAT 9.r. (2. 4. 2020)_skupina 1

MAT 9.r. (2. 4. 2020)_skupina 2

9.r. – IŠP – ŠT. – 23 – 2.4.2020

ANGLEŠČINA 9. RAZRED- SKUPINA 1 2. 4. 2020

Petek, 3. 4. 2020

SLJ-3. 4. 2020

LUM-9-OŠJD 3.4.2020

LUM 9 BARVNA_PERSPEKTIVA

KEMIJA 9.r

9.r. – ŠPO – ŠT. – 48 – 3.4.2020

ANGLEŠČINA 9. RAZRED- SKUP. 2, 3. 4. 2020

MAT 9.r. (3. 4. 2020)_skupina 1


Ponedeljek, 23. 3. 2020

GUM_9.A _23.3.2020_JD

3. ura BIOLOGIJA

ANGLEŠČINA DOPOLNILNI POUK 9, razred, 23. 3. 2020

zgodovina 9 ponedeljek in torek

REŠITVE_SLJ_C. Kosmač

Torek, 24. 3. 2020

SLJ-24. 3. 2020

ANGLEŠČINA 9. RAZRED, 24. 3. 2020;  skupina 1, skupina 2

MAT 9.r. (24. 3. 2020)_skupina 1

MAT 9.r. (24. 3. 2020)_skupina 2

Geografija 9 24.3.

Zgodovina 9 24

geografija 8 24.3.

Turistična vzgoja

Sreda, 25. 3. 2020

4. ura KEMIJA

MAT 9.r. (25. 3. 2020)_skupina 1

MAT 9.r. (25. 3. 2020)_skupina 2

ANGLEŠČINA 9. RAZRED (sk. 1, sk.2) 25. 3. 2020

9.r.-ŠPO-ŠT.-45-25.3.2020

RDK (25.3.)

Fizika_9_1

Četrtek, 26. 3. 2020

NARAVOSLOVNI DAN – Energetika

Petek, 27. 3. 2020

SLJ-27. 3. 2020

MAT 9.r. (27. 3. 2020)_skupina 1

KEMIJA

LUM 9 Ptičja perspektiva

9.r. – ŠPO – ŠT. – 46 – 27.3.2020

ANGLEŠČINA 9. RAZRED, SKUPINA 1, 27. 3. 2020


Ponedeljek, 16. 3. 2020

MAT DOP 9.r. (16. 3. 2020)

BIOLOGIJA 9. razred_Razvrščanje organizmov- kako urediti podatke o organizmih

SLJ-16. 3. 2020_1.ura

SLJ-16. 3. 2020_2.ura

ZGO-PON zgo 9

Torek, 17. 3. 2020

SLJ-17., 19. 3. 2020 (2. uri)

Resitve_SLJ_9

ANGLEŠČINA, torek, 17. 3. 2020

MAT 9.r. (18. 3. 2020)_skupina 1

MAT 9.r. (17. 3. 2020)_skupina 2

GEOGRAFIJA 9 TOREK 17

ZGODOVINA 9

Sreda, 18. 3. 2020

9.r. – ŠPO – ŠT – 43 – 18.3.2020

KEM 9.r – 18.3.2020

ANGLEŠČINA 9. RAZRED, SREDA, 18. 3. 2020

MAT 9.r. (18. 3. 2020)_skupina 1

MAT 9.r. (18. 3. 2020)_skupina 2

RAZISKUJEM PRETEKLOST DOMAČA KRAJA_9

Četrtek, 19. 3. 2020

5. ura BIOLOGIJA

6. ura KEMIJA V OKOLJU

ANGLEŠINA 9. RAZRED/skupina 1 19. 3. 2020

9.r. – IŠP – ŠT – 22 – 19.3.2020

MAT 9.r. (19. 3. 2020)_skupina 1

MAT 9.r. (19. 3. 2020)_skupina 2

GEOGRAFIJA 9

Petek, 20. 3. 2020

SLJ-20., 23. 3. 2020 (2. uri)

MAT 9.r. (20. 3. 2020)_skupina 1

Nabor gradiv LUM za delo na daljavo (16. – 27. 3. 2020)

LUM 9

4. ura KEMIJA

ANGLEŠČINA 9. RAZRED/skupina 2,  2, 20. 30. 2020

9.r. – ŠPO – ŠT – 44 – 20.3.2020