Zmaga na Otroški olimpijadi v Pesnici

Učenci od 1. do 5. razreda so se skupaj s spremljevalkami ponovno udeležili že tradicionalnih športnih iger v Pesnici, ki potekajo pod naslovom Mini otroška olimpijada. V različnih športnih igrah, ki so bile letos v znamenju vitezov, so se pomerili učenci petih osnovnih šol. Letos je naša šola skupaj z OŠ Gornji Petrovci osvojila prvo mesto. Učencem iskreno čestitamo.

Učence pa je letos čakalo tudi presenečenje, saj jih je obiskal znan nogometaš Maribora Marcos Tavares. Odgovoril jim je na mnoga vprašanja, se z njimi fotografiral, vsaka šola je dobila v dar nogometno žogo z njegovim podpisom, razdelil jim je kartice s podpisom, vsak učenec pa je prejel tudi brezplačno vstopnico za eno izmed tekem NK Maribor.

Prav zaradi vsega, kar so doživeli, predvsem pa zaradi osvojenega pokala, so se veseli in srečni vrnili nazaj v Jakobski Dol.