Delovna sobota – Krajevna čistilna akcija

V soboto, 29. 9. 2018, imamo redno delovno soboto, saj nadomeščamo 24. 12. 2018, ko bomo imeli božično-novoletne počitnice. Izvedli bomo krajevno čistilno akcijo, ki bo potekala nekoliko drugače. Učenci bodo čistili okoliš, iz katerega prihajajo. Seznami so objavljeni v šoli na oglasni deski. Šolskih prevozov ne bo, saj bodo učenci sami prišli na zbirno mesto, ki je v bližini njihovega doma. Učitelji bodo prišli na zbirna mesta, kjer se bodo priključili tudi učenci, ob 9.00. uri. Starše prosimo, če poskrbijo za varnost, zlasti prvošolčkov. Malico nam kasneje, med čiščenjem, pripeljejo na teren. Kosila ta dan ne bo. Prosimo, da poskrbite za pravočasno odjavo malice, najkasneje do četrtka, 27. 9. 2018, do 8.00. ure.

Na čistilno akcijo vljudno vabimo tudi starše.

Se vidimo v soboto,

vaši učitelji